W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH PARTNERÓW/KLIENTÓW.

Gdzie: Częstochowa, ul. Warszawska 53
Typ umowy: Umowa o pracę / Pełny etat

Dołącz do nas!

Czego oczekujemy?

  • Chęci nauki i rozwoju oraz zaangażowania w powierzone zadania,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera,
  • Biegłości w poruszaniu się w Internecie,
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej i znajomość technik sprzedaży,
  • Odpowiedzialności,
  • Umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa kluczowych partnerów,
  • Pozyskiwanie nowych partnerów/klientów,
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami,
  • Przygotowywanie ofert i realizacja umów.

Co dostaniesz od nas?

  • Stałą i stabilną pracę od zaraz
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Satysfakcję i szacunek
  • Pozytywną motywację

Wynagrodzenie 3000 netto w zależności od kompetencji + premia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres biuro@widzialni.org do 9 marca 2018 r.
Na pewno uważnie przeczytamy każdą aplikację.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Fundacja Widzialni - Praca szuka człowieka - Specjalista do spraw kluczowych partnerów i klientów